Huawei Band 4 Graphite Black

Huawei Band 4 Graphite Black
Cena: 539 Kč s DPH
Cena bez DPH: 445 Kč

Nie je na sklade Kód: 0000000115168
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: info ?Specifikace Huawei Band 4


Parametry Huawei Band 4


Popis produktu


Náramek, který je krásný na pohled a vybavený moderními technologiemi. Jasný, barevný displej vám ukáže přehledně všechny notifikace i příchozí hovory a navíc si ho můžete upravit podle svých preferencí. Zvládne dokonce i najít telefon nebo na dálku spustit fotoaparát. USB nabíjení přímo v řemínku umožní nabíjet i bez kabelu prakticky kdekoli. Vestavěná umělé inteligence dokáže monitorovat váš srdeční tep a vyhodnotit, zda jste v bezpečných hodnotách, a také sleduje, jak kvalitně spíte. Kontroluje i efektivitu vašeho cvičení a brzy tak poznáte, jak se vaše forma zlepšuje.


Displej, který si zamilujete

Nádherně zpracovaný náramek od firmy Huawei rozzáří každý váš outfit. Ať už si zvolíte černou, korálovou nebo světle růžovou variantu, rozhodně nemůžete šlápnout vedle. 2,5D obrazovku budete rádi pozorovat, ať už kvůli příchozím notifikacím, nebo jen tak pro radost. Obrazovku si můžete upravit podle své momentální nálady a zvolit si jeden z ciferníků v obchodě Huawei Watch Face Store. Na výběr jsou zde sportovní, karikatury nebo hi-tech rozhraní.
Displej, který si zamilujete


Chytře vyřešené nabíjení

Chytře vyřešené nabíjení

V řemínku se ukrývá integrovaný USB konektor. Nemusíte tak s sebou nosit nabíjecí kabel a stejně si náramek nabijete kdekoli. Fungovat vám bude 6 dní v běžném režimu, takže nabíječku můžete klidně nechat doma, i pokud se chystáte na dovolenou. Po spárování s chytrým telefonem zažijete tu pravou symbiózu. Náramek vás totiž upozorní na všechny příchozí hovory, notifikace a dokonce vám dokáže smartphone i najít nebo dálkově ovládat spoušť jeho fotoaparátu.


Spíte kvalitně?

V náramku získáte i vlastního zdravotního asistenta. Huawei TruSeen 3.5 totiž celý den monitoruje váš srdeční tep a pokud se vychýlí z bezpečných hodnot, náramek zavibruje, aby vás upozornil, že byste měli zpomalit. Pokud si aktivujete Noční režim, dojde ke snížení jasu, aby vám nic nerušilo klidný spánek. I v noci vás bude náramek kontrolovat a analyzovat, jestli spíte dostatečně kvalitně. Rozpozná pět nejčastějších poruch spánku a rovnou vám navrhne možné řešení.
Spíte kvalitně?


Efektivní cvičení


Efektivní cvičení

Náramek Huawei Band 4 nabízí 9 různých sportovních aktivit, ze kterých si můžete vybrat podle toho, k jakému cvičení se zrovna chystáte. Inteligentní technologie při nich sleduje vaši výkonnost a nabídne vám podrobně zpracovanou analýzu vašeho tréninku. Tak máte každodenní výsledky okamžitě a přehledně vypsané a můžete zefektivnit cvičení a sledovat, jak roste vaše výkonnost.


Názov Hodnota

Provozovatel e-shopu

Cinema, s.r.o.
Nádražní 100, 739 91 Jablunkov
+420 607 340 469
info@vas-mobil.cz
Po-Pi: 09:00 - 16:30
  So zavřeno
ICQ 385655986
Facebook

Lajkuj na facebooku