Samsung Galaxy Buds+ SM-R175 Black

Akce
Samsung Galaxy Buds+ SM-R175 Black
Cena: 2 490 Kč s DPH
Cena bez DPH: 2 058 Kč

Nie je na sklade Kód: 0000000114951
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: info ?Specifikace Samsung Galaxy Buds+ SM-R175


Parametry Samsung Galaxy Buds+ SM-R175

Popis produktu

Tato bezdrátová sluchátka od společnosti Samsung na uších sedí tak přirozeně a pevně, že je během nošení vůbec nebudete vnímat. Skvěle dokáží filtrovat okolní ruch, abyste si vychutnali oblíbenou písničku nebo telefonát s kamarády v maximální kvalitě i uprostřed davu. Pokud ale potřebujete komunikovat s okolím, přizpůsobíte si nastavení tak, abyste slyšeli jak hudbu ze sluchátek, tak ruch okolo sebe. S plně nabitými sluchátky a pouzdrem si můžete užívat špičkový poslech po celý den, celková výdrž dosahuje až 22 hodin a bezdrátové nabíjení vás nezdrží déle, než je nezbytně nutné.

Malá sluchátka, velký zážitek

Zaposlouchejte se do své oblíbené písničky v ještě lepším provedení. Galaxy Buds+ mají širší dvoupásmový dynamický systém a ještě lepší ovládání. Hluboké i vysoké tóny zní tak živě a jasně, že se do světa hudby ponoříte okamžitě po nasazení sluchátek. 
Malá sluchátka, velký zážitek
Telefonujte kdekoli

Telefonujte kdekoli

Zbrusu nový rozměr získá kromě hudby i telefonování. Sluchátka mají jeden vnitřní mikrofon a dva vnější. Společně dokáží zvýraznit váš hlas a zároveň utlumit okolní hluk, takže během volání se s vašimi blízkými budete slyšet tak jasně, jako byste stáli vedle sebe.

Upravte si hlasitost okolí

Přirozený a čistý zvuk ve studiové kvalitě vás překvapí při každém nasazení sluchátek. Sledování filmů, hovory i poslech audioknih či podcastů si užijete naplno a bez zbytečných rušivých elementů. Pokud potřebujete slyšet i vnější ruch, sami si v nastavení upravíte, jak moc chcete okolí potlačit. Můžete tedy komunikovat v obchodě nebo poslouchat hlášení o zpoždění vlaku i se sluchátky na uších.
Upravte si hlasitost okolí
Hrají celý den

Hrají celý den

Nenechte se při poslechu omezovat baterií. Galaxy Buds+ zvládnou bez přestávky hrát až 11 hodin a, pokud sebou máte nabíjecí pouzdro, dostanete se až na 22 hodin. Za tři minuty v nabíječce získají sluchátka dostatek energie, aby mohly hrát celou hodinu. Užívat si hudbu můžete tedy i v případě, že nemáte dostatek času na nabíjení. 

Bezdrátové nabíjení

Nabíjecí pouzdro je bezdrátové, takže sluchátka snadno nabijete pomocí jakékoli kompatibilní bezdrátové nabíječky. Nabít se dají také pomocí telefonu, který tento typ nabíjení umožňuje. Ve svém smartphonu, se kterým máte Galaxy Buds+ spárované, snadno zjistíte, kolik procent baterie mají jednotlivá sluchátka a pouzdro k dispozici, a přesně tak víte, kdy je třeba sáhnout po nabíječce.
Bezdrátové nabíjení
Na uších je ani neucítíte

Na uších je ani neucítíte

Galaxy Buds+ jsou ergonomicky vytvarované tak, aby byly během nošení příjemné a zároveň pevně držely tam, kde mají. Vybrat si můžete ze tří barevných provedení podle vašich preferencí. Sluchátka se vyrábí v elegantní černé, čistě bílé nebo moderní světle modré variantě.

Jednoduché ovládání

Telefon můžete nechat v kabelce nebo kapse klidně celý den. Sluchátka se totiž dají jednoduše ovládat poklepáním. Jedno dotknutí touchpadu spustí nebo pozastaví přehrávání, dvojité zaklepání přijme hovor nebo přeskočí na následující skladbu a trojité poklepání vás vrátí na předchozí písničku. V nabídce najdete i delší podržení prstu na touchpadu, pro které si sami nastavíte příkaz.
Jednoduché ovládání
Samy se spárují

Samy se spárují

K telefonu, tabletu, chytrým hodinkám či k jinému chytrému zařízení od společnosti Samsung se sluchátka připojí po aktivaci Bluetooth během okamžiku. Aniž byste je museli odpojovat a následně znovu párovat, samy si vyhledají nejbližší zařízení.


Parametry produktu


Názov Hodnota

Provozovatel e-shopu

Cinema, s.r.o.
Nádražní 100, 739 91 Jablunkov
+420 607 340 469
info@vas-mobil.cz
Po-Pi: 09:00 - 16:30
  So zavřeno
ICQ 385655986
Facebook

Lajkuj na facebooku