Aligator A670 Senior Blue + stolní nabíječka; A670R

Aligator A670 Senior Blue + stolní nabíječka; A670R
Cena: 868 Kč s DPH
Cena bez DPH: 598 Kč

na skladě Kód: 0000000114595
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: skladom ?


SK/CZ distribuce, záruka 24 měsíců. více informaci zde

Specifikace Aligator A670 Senior

Parametry Aligator A670 Senior

Popis produktu

Hledáte mobilní telefon pro své rodiče nebo prarodiče? Vyberte model, který byl vytvořen na míru seniorům a začátečníkům. Lehký a vhodně tvarovaný telefon se dobře drží v ruce. Klávesnice nabízí velká, hmatem odlišitelná tlačítka pro pohodlné ovládání. Všechny zprávy potom uživatel snadno přečte na rozměrném barevném displeji. Snadné a rychlé přivolání pomoci umožňuje tlačítko SOS Lokátor, po jehož stisknutí dojde k odeslání SMS s aktuální polohou na předem nastavené číslo. Telefon byl vytvořen bez zbytečných funkcí, které by jen mátly uživatele. Proto je k dispozici jen to nejdůležitější jako například zadní fotoaparát, FM Rádio, svítilna, Bluetooth nebo slot na paměťové karty. Velkou výhodou je dlouhá výdrž baterie, takže se přístroj obejde bez každodenního nabíjení.

Design na míru seniorům

Telefon s nízkou hmotností, ideálními rozměry a vhodně tvarovaným tělem výborně padne do ruky, navíc lze vybírat z několika barevných variant. Klávesnice nabízí velká, hmatem odlišitelná tlačítka, která umožňují snadné ovládání i osobám s nižší citlivostí a pohyblivostí prstů.

Design na míru seniorům
V jednoduchosti je krása

V jednoduchosti je krása

Uživatelské rozhraní bylo navrženo bez zbytečností a vyznačuje se maximálně intuitivním ovládáním. Nad klávesnicí se nachází dostatečně velký barevný displej, na kterém jsou všechny ovládací prvky i textové zprávy výborně čitelné také uživatelům se slabším zrakem.

Vyletí ptáček

Pro snadnější orientaci v adresáři lze ke kontaktům přiřadit fotky daných osob, které pořídíte vestavěným fotoaparátem. Díky podpoře microSD karet se obrázků do telefonu vejde víc než dost. Dlouhou chvíli si můžete zkrátit poslechem MP3 skladeb nebo FM rádia.

Vyletí ptáček
Jen praktické funkce

Jen praktické funkce

K přenosu souborů lze využít bezdrátovou technologii Bluetooth. A nechybí ani několik užitečných funkcí jako je například svítilna, kalkulačka nebo budík. Aby vás telefon nezradil v nejméně vhodnou chvíli, nabízí dlouhou výdrž baterie. K nabíjení lze použít nabíječku s konektorem microUSB nebo speciální stojánek.

O bezpečnost je postaráno

V případě pádu, náhlého zhoršení zdravotního stavu nebo jiného vážného problému může senior využít tlačítko SOS Lokátor na zádech telefonu. Po jeho stisknutí dojde k odeslání SMS zprávy s přibližnou polohou na předem definované číslo. K zobrazení mapy stačí jakýkoliv telefon s internetovým připojením.


Názov Hodnota
Operační systém
CPU-procesor
GPU
Operační paměť RAM
Síť
Vnitřní paměť
Wi-Fi
GPS
Bluetooth
Fotoaparát
Kamera
LCD uhlopriečka
Počet barev LCD
Kapacita baterie
NFC
SIM karta

Provozovatel e-shopu

Cinema, s.r.o.
Nádražní 100, 739 91 Jablunkov
+420 607 340 469
info@vas-mobil.cz
Po-Pi: 09:00 - 17:30
  So zavřeno
ICQ 385655986
Facebook

Lajkuj na facebooku